MENU

Romantyczna fotografia ślubna

W

Witajcie w moim świecie.

W świecie romantycznej fotografii ślubnej.

F

Delikatne pocałunki, spojrzenia pełne miłości, białe koronki i połyskujące obrączki… To wszystko w otoczeniu piękna przyrody i radości bliskich osób tworzy przepiękne kadry, które uwieczniam.

Zarówno sesje narzeczeńskie, plenery jak i reportaże ślubne są pełne wyjątkowych momentów, które zatrzymuję na dłużej, by stworzyć dla was wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Pozwólcie, że pokażę wam efekty mojej dotychczasowej pracy.

Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio i zapytania o wolny termin!

Poznajcie mnie!

Cześć!

Pasjonuję się fotografią ślubną, bo doskonale wiem, jak bardzo miłość potrafi zawrócić w głowie! Ja za swoją przyjechałem z Pomorza aż do Lublina!
Lubię poznawać historie innych par, a następnie uwieczniać je na swoich fotografiach. Cieszę się, że mogę towarzyszyć im w tak ważnych życiowych chwilach.

Ślub i wesele to niezwykle emocjonujące wydarzenie, dlatego zależy mi, by upamiętnić je odpowiednio na zdjęciach, będąc uważnym obserwatorem. Staram się pozostać niezauważonym, ale zdarza mi się ingerować w przedślubnym stresie i z uśmiechem rozładować napięcie.

Czuję się zaszczycony, gdy spośród tak wielu fotografów ślubnych to ja otrzymuję zaproszenie na uroczystość, dlatego dbam o odpowiedni wizerunek i nie zapominam o tym, że to ja jestem waszym gościem.

W mojej pracy najbardziej lubię możliwość poznawania nowych ludzi i ich historii. To niezwykle inspirujące!

Fotografię ślubną wykonuję głównie w województwie lubelskim, mazowieckim, podlaskim, podkarpackim i małopolskim. Dużo podróżuję po Polsce i z ogromną przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia w dowolnym miejscu naszego kraju.

Łukasz
Fotograf ślubny z Lublina

Kontakt
P
CLOSE MENU