MENU
para młoda unosi rece do góry na zdjeciu slubnym przy zachodzie słońca

Spojrzenia pełne uczucia, delikatne pocałunki, muśnięcia dłoni…

Fotoromantyczne portfolio

W fotografii par najbardziej skupiam się na emocjach. Ślub i wesele to zwykle ogromne przeżycie dla całych rodzin, dlatego zależy mi, by stworzyć dla nich wzruszającą pamiątkę na długie lata. Spojrzenia pełne uczucia, delikatne pocałunki, muśnięcia dłoni… Staram się wyłapywać te drobne gesty i uwieczniać je na zdjęciach.

Dokumentując historię danej pary, koncentruję się na tym, by fotografie prawdziwie oddawały to, jak wspaniali ludzie ją tworzą. Lubię naturalne ujęcia, dlatego podczas sesji staram się nie zwracać na siebie uwagi i umożliwić bohaterom moich historii pełną swobodę. Nie ustawiam nikogo do zdjęć, czasami jedynie koryguję konkretne pozy, ale zależy mi, żeby pary zachowywały się naturalnie, bo wtedy zdjęcia wychodzą najlepiej.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, gdzie znajdziecie efekty mojej dotychczasowej współpracy z parami, które miałem przyjemność fotografować.

 


Warning: Attempt to read property "max_num_pages" on null in /home/platne/serwer20260/public_html/wp-content/viewcache/24a573a0c7e9b78881e63f15b1ae1198 on line 33
P
CLOSE MENU